PLUS SIZE-DUŻE ROZMIARY

Styl ubierania się kobiet determinują różne motywacje takie jak: okazja, pora roku, czy nastrój. Przy dobieraniu kreacji każda z pań zamienia się w swego własnego krytyka i chce zapewnić sobie jak największy „komfort bycia sobą”. Panie o wydatnych kształtach stają przed trudniejszym zadaniem niż osoby odnajdujące się w standardowych rozmiarach. A jednak rozmiary plus - size w nowoczesnym wydaniu wchodzą do kanonu współczesnej mody i niedługo staną się jej nieodłącznym elementem widocznym na każdym kroku. 
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
KARDIGAN AJSHA
Ceny widoczne po zalogowaniu
SWETER SWEET
Ceny widoczne po zalogowaniu
SWETER HEART
Ceny widoczne po zalogowaniu
BLUZA FLORE
Ceny widoczne po zalogowaniu
TUNIKA PARI
Ceny widoczne po zalogowaniu
T-SHIRT FLORA
Ceny widoczne po zalogowaniu
SPODNIE ECO SKÓRA PLUS
Ceny widoczne po zalogowaniu
BLUZA OWL
Ceny widoczne po zalogowaniu
BLUZA ROSE
Ceny widoczne po zalogowaniu

Ideą przyświecającą projektowaniu ubrań plus - size dla pań jest stworzenie specjalnych kreacji wychodzących naprzeciw bardziej wymagającym i niestandardowym potrzebom klientek. Stylizacje te są starannie krojone tak, aby ukryć niedoskonałości i za razem podkreślić istotne walory oraz zalety figury kobiet o bardziej wydatnych kształtach. Dlaczego takie atuty jak piękny dekolt, czy wydatny biust miały by znikać pod obszernymi i mało przykuwającymi uwagę ubraniami? Przecież zapotrzebowanie na duże rozmiary dotyczy nie tylko starszych pań, ale bardzo wielu młodych kobiet, które zasługują na to aby czuć się atrakcyjnie i seksownie! Dzięki nowoczesnemu myśleniu o plus - size ubrania te są zaprojektowane finezyjnie i oryginalnie tak, aby każda pani szukająca tego stylu mogła się poczuć pewna siebie i wyjątkowa. 
  
Nawet we współczesnym myśleniu o modzie, wśród wielu pań wciąż zauważyć można tendencje do ukrywania sylwetki poprzez neutralne kolory czy zbyt luźny fason. Wcale nie musi tak być! Wszystko zależy od osobowości, a to ona powinna wyrażać się poprzez wygląd. Na szczęście coraz częściej zdarza się, że różnorodne i niepowtarzalne stylizacje udostępniają specjalnie dedykowane sklepy lub hurtownia odzieży plus - size. Żywe kolory i odważne stylizacje nie są zarezerwowane dla kobiet mieszczących się w standardowych rozmiarach! Dzisiejsze trendy modowe zdecydowanie nastawione są na oryginalne rozwiązania i znakomicie wychodzą naprzeciw specyficznym potrzebom bardziej wymagających klientek. Obecnie każda dobrze zaopatrzona hurtownia odzieży dla puszystych oferuje kreacje, które jeszcze niedawno były trudno dostępne. Ich wybór nie jest już tak ograniczony, a fasony kryjące krągłości dają puszystym paniom duże pole do eksperymentowania oraz poszukiwania własnego  i niepowtarzalnego stylu. 

Zapotrzebowanie na duże rozmiary zapewnić może dobrej jakości hurtownia. Odzież plus - size w nowoczesnym wydaniu zyskuje na popularności i jest coraz bardziej widoczna wśród świadomych estetycznie puszystych kobiet. Zwykle wybór kreacji polega na ważeniu dwóch, jakby się wydawało przeciwstawnych koncepcji. Wygoda, czy elegancja? Jeden aspekt nie wyklucza przecież w żaden sposób drugiego! Dziś bogaty wybór fasonów i stylizacji plus - size, nawet najbardziej wymagającym klientkom udostępnia bez problemu każda dobrze wyposażona hurtownia odzieży. Duże rozmiary w nowoczesnych krojach będą więc zyskiwać na popularności.